Wyślij wiadomość
Dom

Shenzhen Elite New Energy Co., Ltd. profil firmy

profil firmy

Shenzhen Elite New Energy Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w badaniach i rozwoju, produkcji systemów akumulatorów LiFePO4 do EV, ESS, wymiany akumulatorów kwasowo-ołowiowych i wielu innych różnych zastosowaniach.

 

Shenzhen Elite New Energy zobowiązuje się do dostarczania klientom bezpiecznych i trwałych produktów zielonej energii, w tym systemów akumulatorów do zasilania elektrycznego pojazdów elektrycznych, przenośnych magazynów energii, domowych magazynów energii, mikrosieci energetycznej, rozwiązań akumulatorowych do zasilania stacji telekomunikacyjnych, UPS, słonecznych lamp ulicznych i akumulatory do samochodów policyjnych, kombajnów, AGV, wózków widłowych, pojazdów balansowych, elektrycznych trójkołowców, wózków inwalidzkich itp.

 

 

Chiny Shenzhen Elite New Energy Co., Ltd. profil firmy 0

 

 

Posiada certyfikat Systemu Jakości ISO9001, Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO14001 i jest zgodny z up-
aktualne certyfikaty, takie jak UL, RoHS, CE i BIS, baterie Elite są dobrej jakości i spełniają międzynarodowe
standardy z najlepszą wydajnością i zgodnością z bezpieczeństwem oraz w pełni kwalifikowane do wysokiej klasy przemysłu OEM
rynki
 
Chiny Shenzhen Elite New Energy Co., Ltd. profil firmy 1
Zobacz więcej O nas
nasza firma

Firma Shenzhen Elite New Energy Co., Ltd, założona w 2017 roku, jest profesjonalnym dostawcą baterii i rozwiązań akumulatorowych LiFePO4.Dzięki swojej innowacyjności i niezawodności Elite zdobywa uznanie i aprobatę naszych klientów.Zgodnie z misją „Dąż do doskonałości, kontynuuj ulepszanie, służ klientom”, opierając się na wiedzy eksperckiej w dziedzinie akumulatorów lifepo4 i profesjonalnym zespole technicznym, Elite koncentruje się na dostarczaniu klientom wysokiej jakości usług i spełnianiu spersonalizowanych wymagań klientów, w ten sposób zapewniając klientom kompleksowe rozwiązania akumulatorowe i wsparcie techniczne.

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : Elita

Ilość pracowników : 100~150

Coroczne wyprzedaże : 20,000,000-30,000,000

Rok założenia : 2017

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Shenzhen Elite New Energy Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Shenzhen Elite New Energy Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Shenzhen Elite New Energy Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Shenzhen Elite New Energy Co., Ltd. Certyfikaty